Wtorek 27 lutego 2024r.
dachy dachówki cementowe dachówki ceramiczne

Pomiar i wycena

Działając w myśl naszej zasady „ Doradzimy-Sprzedamy-Zamontujemy „ chcemy przygotować Państwa do wydatku jaki wiąże się z zakresemi prac budowlanych. Krok po kroku omówimy każdy etap jaki chcecie Państwo żebyśmy wykonali na Waszej budowie.

Dlatego w oparciu o projekt dostarczony do nas osobiście lub drogą elektroniczną przygotujemy Państwu kosztorys.
Zdajemy sobię sprawę z indywidualnych potrzeb kazdego klienta , starając się zawsze, by były to jak najlepiej ulokowane pieniądze Waszego życia.

Optymalizujemy procesy budowlane tak,by jak najlepiej dobrać stosunek jakości materiałów i usług do lokaty kapitału.
Doświadczenie które zdobyliśmy przez długie lata w branży budowlanej, pozwala nam by prowadzić dla Państwa Profesjonalną Poradnie Handlowo-Budowlaną w której kładziemy największy nacisk na doradztwo techniczne.

Dzięki temu sprzedamy Państwu to czego najbardziej potrzebujecie i fachowo zamontujemy, co pozwoli na długo cieszyć się efaktami naszej współpracy.


Krok po kroku ...


1)  Chcąc przygotować się do inwestycji dostarcz nam projekt lub obmiar z natury, dokumentację przyjmujemy osobiście w biurze sprzedaży lub elektronicznie (koniecznie zamieszczając swój nr. telefonu)

2) Poświęć nam czas by omówić zakres prac i materiałów, które Ci zamontujemy

3 )Kosztorys odbierz najlepiej osobiście, poświęcając nam kilkanaście minut by omówić wszystkie elementy w nim zawarte,ale nie stanowi to problemu żebyśmy odesłali go drogą elektroniczną i omówili temat telefonicznie.

4) Po podjęciu oczywiście pozytywnej decyzji stwierdzającą chęc współpracy, umów się na wizytę w biurze i podpisanie umowy, wybierzemy dogodny termin wykonania.

5) W tym punkcie wykonujemy dla Państwa usługę

6) Po dokonanej usłudze , wspólnie odbieramy budowę, zakres, technologię i jakość wykonanych prac.

7) Rozliczamy się z wartości umowy, a ze swojej strony wystawiamy gwarancję na okres 3 lat za wykonanie autoryzowanej usługi.

8) Teraz następuje pożegnanie, wymiana uścisków dłoni akcentowane obopólnym szerokim usmiechem, który jest efektem satysfakcjonującej współpracy.


Dla klientów którzy nie posiadają dokumentacji projektowej, lub są znaczne różnice pomiedzy wymiarami rzeczywistymi a projektem, prowadzimy usługę pomiarów. W tym celu należy skontaktować się z pracownikiem firmy w dowolnej formie i zgłosić chęc dokonaniu usługi pomiaru.


Podczas tworzenia serwisu www wykorzystano elementy graficzne i tekstowe firm, producentów materiałów budowlanych.
Wszystkie publikowane loga należą do ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celu popularyzacji ich marki.


Konsedo - Profesjonalna Poradnia Handlowo-Budowlana ul. Sochaczewska 137a 05-850 Wieruchów gm. Ożarów Mazowiecki kom. 0-601-530-004
Copywrite WebWay 2010 RSD group