Czwartek 23 maja 2024r.
dachy dachówki cementowe dachówki ceramiczne

Euronit

 

Verona Profil S Ekstra

 

Euronit Sp. z.o.o.

Euronit Sp. z .o.o. powstała w 1998 roku. Jej głównym zadaniem jest produkcja i sprzedaż dachówek na terenie Polski. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne- w Olkuszu na południu Polski, gdzie mieści się również centrala spółki oraz w Chojnicach na północy Polski.

W odpowiedzi na potrzeby klientów spółka w swojej ofercie ma rozwiązania dla różnych zakresó działalności- dachóśw, elewacji zewnętrznych oraz wnętrz. Wszystkie proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością i posiadająś wymagane przez polskie prawo certyfikaty.

Produkty przeznaczone dla dachóśw to: dachówki cementowe, płytki dachówkowe, płyty faliste z włóknocementu oraz deski elewacyjne Cedral. Jako okładziny elewacji zewnętrznych i wewnętrznych proponujemy płyty elewacyjne z włóknocementu o zróżnicowanej fakturze powierzchni oraz grubości. Warto również zapoznać się z naszą ofertą płyt budowlanych.

Euronit należy do koncernu Etex Group, międzynarodowego holdingu działającego na rynku materiałów budowlanych.

 

Podczas tworzenia serwisu www wykorzystano elementy graficzne i tekstowe firm, producentów materiałów budowlanych.
Wszystkie publikowane loga należą do ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celu popularyzacji ich marki.


Konsedo - Profesjonalna Poradnia Handlowo-Budowlana ul. Sochaczewska 137a 05-850 Wieruchów gm. Ożarów Mazowiecki kom. 0-601-530-004
Copywrite WebWay 2010 RSD group