Czwartek 23 maja 2024r.
dachy dachówki cementowe dachówki ceramiczne

Dekarstwo


Szeroko rozumiane dekarstwo czyli krycie powierzchni dachów jest ważną dziedziną w portfolio usług naszej firmy. W tym dziale budowlanym możemy Państwu zaproponować różnorodność usług pokrycia dachu jakimi są blachodachówki, panele na rombek i blachy trapezowe jak również dachówki cementowe i ceramiczne, gonty bitumiczne, papy termozgrzewalne i wiele innych.
Koszt usługi dekarskiej uzależniony jest od skomplikowania i rodzaju materiału użytego na pokrycie dachu, wyceniane indywidualne w zależności od zakresu prac.
Podstawowym zakresem pracy dekarza oprócz krycia dachu jest również :


- montaż obróbek blacharskich,
- montaż rynien i rur spustowych,
- montaż okien i wyłazów dachowych
- montaż komunikacji dachowych i barier przeciwśniegowych
- montaż konstrukcji pokrycia (łacenie),
- montaż membran dachowych (foliowanie),
i wiele innych uzależnionych od Państwa potrzeb.


Ciesielstwo

Bardzo ważną dziedziną w zakresie naszych usług jest ciesielstwo, czyli wznoszenie i remonty konstrukcji drewnianych, które stanowią szkielet dachu przenoszący obciążenia z pokrycia dachowego.


Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze warunki współpracy, jakim jest kompleksowość w wykonaniu dachu.


Koszt usługi montażu więźby użależniony jest od skomplikowania i rodzaju konstrukcji, którą zawsze wykonują wykwalifikowane ekipy monterskie cechujące się rzetelnością, dokładnością i doświadczeniem jakie zdobyliśmy przez długie lata pracy w zawodzie.


Świadczymy także usługi wraz z materiałem wysokiej klasy i wszystkimi akcesoriami do tego potrzebnymi, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z budową jak i remontem dachu.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Podczas tworzenia serwisu www wykorzystano elementy graficzne i tekstowe firm, producentów materiałów budowlanych.
Wszystkie publikowane loga należą do ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celu popularyzacji ich marki.


Konsedo - Profesjonalna Poradnia Handlowo-Budowlana ul. Sochaczewska 137a 05-850 Wieruchów gm. Ożarów Mazowiecki kom. 0-601-530-004
Copywrite WebWay 2010 RSD group